Aplikace podrobně

Rezervační systém a aplikace pro provozovatele půjčoven sportovního vybavení
Zákazník se zaregistruje na webu půjčovny. Naplánuje svou cestu nebo pobyt a pomocí jednoduchého formuláře si zvolí místo a termín nástupu i výstupu a vybere si vybavení, které si chce půjčit. Pak si vybere způsob platby a dokončí objednávku.

Systém jej následně přesměruje na platební bránu, kde může zaplatit kartou nebo expresní či mobilní platbou. Zákazník má díky tomu jistotu zarezervovaného vybavení a Vy máte zákazníka jistého a peníze na účtu. Pokud se peníze do určitého termínu nepřipíší, vybavení se automaticky uvolní pro další zákazníky.

Zákazníkova objednávka z webu se okamžitě objeví v systému pro operátory – tedy v systému pro Vás. Máte tak přehled o dostupnosti vybavení a můžete přijímat další objednávky třeba po telefonu nebo mailem. Pomocí pár kliků objednávku do systému zanesete.

Přijaté objednávky lze zobrazit podle zadaných kritérií a samozřejmě v nich můžete velice rychle vyhledávat i fulltextově. V seznamu vidíte i termín a stav platby za jednotlivé objednávky. Do detailu zakázky se dostanete jedním proklikem.

Můžete provozovat i více půjčoven na různých místech nebo s různým vybavením – všechno spravujete přehledně na jednom místě. Vedle půjčovny lodí tak můžete mít v jednom systému půjčovnu kol nebo koloběžek nebo můžete oddělit půjčování lodí na různých řekách.

Pro příjem a výdej půjčovaného vybavení si můžete nastavit potřebný počet míst, kde si zákazníci vybavení převezmou a kde ho pak vracejí.

Pracovníci na výdejních místech a v terénu mají okamžitý přehled o vybavení, které mají daný den rozvézt a vydat zákazníkům. Mají také podobný přehled o vybavení, které mají přijmout zpět od zákazníků a odvézt zpátky na konkrétní základnu. Ke všemu stačí tablet nebo chytrý telefon.Vyzkoušejte si nezávazně, jak funguje rezervační systém Intereso! Projděte si bez obav databázi objednávek, výdejních míst nebo vybavení. Seznamte se s nástěnkou a zkuste si, jak snadno se systém obsluhuje při výdeji a příjmu vybavení. Všechna data, která v systému uvidíte, jsou testovací. Nemusíte se tak obávat, že se něco pokazí.

Vyplňte následující formulář a my Vám do mailu zašleme přihlašovací údaje.